درباره ما - فرحناز جهان بخش

درباره ما

شرکت بیدار کوچ فرداد

دانش محور بودن هر کاری باعث موفقیت در انجام آن کار می شود. شرط لازم و کافی برای ایجاد کسب و کار ، آگاهی داشتن نسبت به ماهیت و موقعیت فعلی و ارزیابی موقعیت آینده کار می باشد. با ارتقاء سطح دانش و کاربردی سازی دانش ، توانمندی فردی ایجاد می شود. توانمندسازی فردی از مهم ترین عوامل رشد و توسعه فردی است. داشتن دانش مالی و تحلیلی و عملی سازی دانش مالی در زندگی و کسب و کار و بازارها به ما فرصت سود آوری می­دهد و هر فرد به تنهایی می­تواند با تحلیل های استاندارد خود به سطوح بالای درآمدی برسد.

تیم ما با تحقیق و توسعه به ارتقاء سطح آگاهی افراد کمک می کند تا در تصمیم گیری های مالی و تحلیلی خود بهترین انتخاب را داشته باشند. تحقیق برای آنچه به بهترین عملکرد تبدیل می شود و بهره وری بالایی ایجاد می کند و توسعه مالی و بهبود کسب و کار نتیجه عمل به دانشی است که از تحقیق ایجاد شده است . تیم توسعه مالی ما ، در کنار شما اجرایی کردن دانش را در اختیار شما قرار می دهد تا در زندگی خود بتوانید رشد و توسعه مالی را ایجاد کنید.

 

اعضای تیم

فرحناز جهانبخش - مشاور بورس

فرحنار جهانبخش

مدرس و مشاور بورس
مرضیه دانش طوسی

مرضیه دانش طوسی

مربی و پشتیبان دانشجویان
جواد محمدی - مشاور کسب و کار

جواد محمدی

مشاور کسب و کار

رسالت ما

اولین گام برای خودشکوفا شدن ، برطرف سازی و اغنای نیازهای اولیه است .نیازهای اولیه شامل نیازهای فیزیولوژیک ، نیاز به امنیت،  نیاز به تعلق و دوست داشتن و نیاز به احترام خویشتن پیش شرط لازم برای حس رضایتمندی این نیازها است .

نیاز به عزت نفس در همه افراد وجود دارد. یکی با تحصیلات برای به دست آوردن عزت نفس تلاش می کند و دیگری از طریق داشتن کسب و کار سودمند و فرد دیگر با تمرینات ورزشی در خود عزت نفس را پرورش می دهد .

فردی که فاقد عزت نفس است توانایی خلاقیت را ندارد.  از یک فرد گرسنه نمی توان انتظار کمک به دیگری داشت . فرد گرسنه  مدام در حال تخیل و فکر کردن درباره رفع گرسنگی است و فکر کردن درباره نیازهای دیگر ،کمتر می شود.

مثلا چگونه یک سرپناه داشته باشد و یا چطور فرزندانش را سیر کند؟

اگر نیازهای اولیه انسان ها تأمین نشود ،رشد و توسعه ی فردی و اجتماعی  رخ نخواهد داد . در گام اول رشد درآمدی و در گام دوم توسعه فردی اجرایی خواهد شد ‌. با ارضای نیازهای اولیه، انسان به کنجکاوی و یادگیری و توسعه ی تفکر خود اهمیت خواهد داد. زیرا همه ما انسان ها تمایل درونی برای خودشکوفایی داریم و در جهت تأمین نیازهای اولیه و رسیدن به شکوفایی تلاش می کنیم

رسالت تیم مشاوره اقتصادی ما کمک به انسان ها و آموزش الگوی مدیریت مالی ، افزایش درآمد، معرفی پتانسیل های درآمدی بر اساس شخصیت افراد و کمک به درک و بینش اقتصادی تک تک افرادی که تمایل دارند در زندگی شان تحول پولی را ایجاد کنند ، می باشد.

هوشمندانه کار کنیم و هوشمندانه درآمد داشته باشیم.