مشاوره بورس - فرحناز جهان بخش

مشاوره بورس

مشاوره بورس به صورت آنلاین

با توسعه سیستم­های دیجیتال و به روز رسانی مشاغل سنتی و گام نهادن در عرصه فعالیت­های آنلاین، افرادی که در بازارهای مالی و بورس فعالیت دارند، می­توانند از طریق آموزش­های آنلاین ما، اقدامات خرید و فروش خود را بررسی کنند و با مشاوره­ های به موقع، تصمیمات درست تری را در جهت سود­آوری اخذ کنند.

تدوین سبد سهام کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت و شناخت فرصت­ها و ارائه پیشنهادات سرمایه­ گذاری در بازارهای مالی و همچنین روش­های کنترل ذهن برای معامله­ گری از خدمات تیم ما می­باشد.

مشاوره بورس به صورت خصوصی

موفقیت در تصمیمات اقتصادی هر فرد به میزان دانش و آگاهی فرد بستگی دارد. هر چقدر آگاهی شما بیشتر باشد ریسک کاهش می­یابد. تصمیم­گیری شامل فرآیند تحلیل داده­ها و بررسی وضع موجود و پیش­بینی آینده می­باشد. ما به عنوان مشاور و راهنما در کنار شما هستیم تا با انتقال اطلاعات کافی و تحلیل داده­ها برای شما شرایط تصمیم­گیری کم ریسک را فراهم کنیم . مشاوره حضوری مزایای بسیاری دارد، ارتباط مستقیم با مشاور و حضور پیوسته مشاوره دهنده و مشاوره گیرنده و همچنین تدوین چشم انداز مالی برای فرد توسط تیم ما انجام می­شود.  

مشاوره بورس تلفنی

در حال حاضر شبکه های اجتماعی برای اطلاع رسانی و تحلیل بازارهای مالی اطلاعاتی را در اختیار عموم قرار می­دهند و عموم مردم در جریانی از اطلاعات هستند اما همین حجم اطلاعات باعث گیجی و سردرگمی

 می شود و فرد نمی­تواند تصمیم درستی برای امور مالی خود بگیرد .

تیم متخصص ما این امکان را برای شما فراهم کرده تا در هر کجای ایران ساکن هستید از اطلاعات مالی بهره مند شوید.

کاهش هزینه­ها و عدم محدودیت مکانی و زمانی و دسترسی سریع و راحت به مشاوران متخصص بورس و بازار سرمایه از ویژگی­های مشاوره بورس تلفنی می­باشد .

موضوعات بی شماری برای ما در مسیر شغلی و مالی مان به وجود می آید. چگونگی تأمین مالی، ایجاد طرح کسب و کار، تدوین طرح اقتصادی و روش های کاربردی برای رسیدن به نتیجه مطلوب .

با تخصصی­تر شدن مهارت ها و علم ، مشاوران با اتکا به علم و مهارت خود  در تخصصی که شما نیاز به راهنمایی دارید، گام برداشته اند و تجربیاتی بر اساس علم و عمل دارند. مشاور تمام داده­ها را به اطلاعات تبدیل می کند و اطلاعات را به کار می­گیرد تا از طریق تجربه های خود به نتیجه نهایی که دستاورد و موفقیتی را رقم میزند، برسد و این آگاهی و اطلاعات را در اختیار دیگران قرار می­دهد.

یک مشاور مالی و مشاور سرمایه­گذاری به شما مسیر­های درستی را برای اقدامات شما پیشنهاد می­دهد و هر فرد بر اساس شرایط و موقعیت اقتصادی و اجتماعی خود ارزیابی می­شود. مشاور اقتصادی با توجه به تمامی مؤلفه های مخاطب، راه و روش اقدام استاندارد را ارائه می­دهد.

مشاور سرمایه­گذاری فرصت­های سرمایه ­گذاری را بررسی و هزینه فرصت های پیش رو را ارزیابی می­کند. شناخت تهدیدهای پیش رو و درک فرصت­های آتی ، اقدامات اساسی یک مشاور مالی و مشاور اقتصادی می­باشد.

مشاور بورس اوراق بهادار شاخصه های اقتصادی داخلی و خارجی مؤلفه های اثرگذار بر شرکت ها و تغییر روندهای بازار بورس را ارزیابی می کند.

سیاست های کلان اقتصادی بر سیاست های خرد اقتصادی تأثیر بسیاری دارد و مشاور با مبانی سیاست های اقتصادی آشنایی دارد.

مشاور مالی باید خودش در خط مقدم قرار داشته باشد تا بتواند به دیگران آگاهی بدهد.